Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

Cem KEÇEANKARAİSTANBUL
AdresKızılırmak Mah. 1443. Cad. No: 33/3 Çukurambar / AnkaraZorlu Center AVM, +1 Köprü Katı, 34340 Zincirlikuyu / Beşiktaş / İstanbul
Telefon0 (312) 213 01 32
0 (533) 234 72 08
0 (212) 314 66 00
0 (212) 353 69 89
E-Posta[email protected]
Sosyal Medya

19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Azerbaycan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı'nda “Psikiyatri İhtisası” yaptı. ABD'deki en önemli, dünya çapında en nüfuzlu psikiyatrların üye olduğu Amerikan Psikiyatri Birliği (American Psychiatric Association; APA)’ne, Amerika Psikoloji Derneği (American Psychological Association; APA)'ne,  Avrupa Psikiyatri Birliği (European Psychiatric Association; EPA)'ne ve Alman Psikiyatri Psikoterapi ve Psikosomatik Sağlık Derneği (The German Association for Psychiatry, Psychotherapy and Psychosomatics - DGPPN)’ne üye oldu. Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nde “Aile Danışmanlığı” eğitimi aldı. Konya Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Psikolojik Danışma ve Rehberlik” üzerine Yüksek Lisans yaptı. Prof. Dr. Vamık VOLKAN’dan Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ'ten psikanalitik psikoterapi eğitimi ve süpervizyonu aldı. Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER) veProf. Dr. Cengiz GÜLEÇ'ten 2000 Saatlik Psikoterapi Eğitim Uygulama ve Psikoterapist Yeterlilik Sertifikası aldı.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)'ni kurdu ve halen genel başkanlığını yürütüyor. Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)'nin halen başkan yardımcısı olarak çalışıyor. Multidisipliner bir yaklaşımı savunan, uluslararası cinsel sağlık kuruluşlarına üyeliği bulunan ve Türkiye'nin en örgütlü cinsel sağlık derneği olan CİSED Genel Başkanı olarak; şimdiye kadar 2 adet “Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi”, 1 adet “Ulusal Cinsel Sağlık Kongresi” ve 12 adet “Ulusal Cinsel Sağlık Sempozyumu” düzenledi.

1990'dan bu yana, “cinsel sağlık bilimi ve cinsel reform” konusunda üstün hizmetlerde bulunanlar için German Society for Social Scientific Sexuality Research (DGSS) tarafından verilen “Magnus Hirschfeld Madalyası” ile 2014 yılında ödüllendirilen ilk Türk psikoterapisti oldu.

“Huzurlu insan, sağlıklı cinsellik, mutlu bir evlilik ve aile yaşantısı için...” 6 yıl SABAH Gazetesi’nde ve HÜRRİYET Gazetesi'nde cinsel sağlık köşesinde, çeşitli dergi (Beef & Fish, More, Spa Wellness, Baby-You), web sitesi (HÜRRİYET Aile) ve gazetelerde günlük ve haftalık yazılar yazmakta, okuyucularından gelen “psikolojik sorunlar, psikoterapi, psikanaliz, aşk, evlilik, ilişkiler ve cinsellik” konulu soruları yanıtlamakta, hekimlere ve ruh sağlığı profesyonellerine psikoterapi, cinsel terapi ve evlilik terapisi eğitimlerivermektedir. Ülkemizde cinsel sağlık alanında hizmet veren cinsel tedavi uzmanlarının büyük bir çoğunluğu CİSED Genel Başkanı Cem Keçe’den eğitim almıştır. Ayrıca değerli halkımıza çeşitli eğitimler ve seminerler de vermektedir. (Ana-Baba Okulu, Evlilik ve İlişki Seminerleri, Sağlıklı ve Mutlu Cinsel Yaşam Sırları Seminerleri, Kişisel Gelişim, Kendin Olma ve Farkındalık Seminerleri)

Samsun Bafra’lı olan Cem KEÇE, Resim, Heykel ve Seramik Sanatçısı ve Diş Hekimi Merih KEÇE ile evlidir, Doğa ve Nisan adında iki kızı vardır.

 1. Sevemez Kimse Beni Benim Sevdiğim Kadar (Farklı Yönlerden Narsisizm, NARSİSİSTİK Yapı ve Narsisistik Kişilik Bozukluğu)
 2. Senden Nefret Ediyorum Ne Olur Beni Terk Etme (Farklı Yönlerden BORDERLİNE Yapı ve Borderline Kişilik Bozukluğu)
 3. En İyi Terapistim BEN
 4. Psikoterapistin El Kitabı
 5. Çaresiz Değilsiniz Çare SİZsiniz
 6. Kavga Etmek Yerine Eğlensek?
 7. Kadim Aşk Öğretileri
 8. Boşalma, Orgazm ve Cinsel Doyum
 9. Olmak ya da Olmamak
 10. On Adımda Vajinismus Tedavisi
 11. Vajinismusun Üstesinden Gelmek
 12. On Adımda Erken Boşalma Tedavisi
 13. İktidarsızlık
 14. Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek
 15. Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı
 16. Mühürlü Beden
 17. Edebi Cinsellik
 18. Kadim Seks Öğretileri
 19. Seks Korkusu
 20. Erkekçe
 21. Kadınca
 22. Eşcinsellik Kader Değildir
 23. Yatak Efsaneleri
 24. Erken Boşalmaya Kesin Çözüm
 25. Aforizmalar
 26. Terapide Bir Gün
 27. Sadakatsizlik ve Aldatma adlı kitapların yazarıdır...

Psikoterapist Cem Keçe Kimdir?


Cem Keçe'nin Dost Albümünden


İletişim Bilgileri

Adres
Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No: 33/3 Çukurambar / Ankara
Telefon
0 (312) 213 0132
GSM
0 (533) 234 7208
E-Posta
[email protected]
Sosyal Medya