Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

Kefaret
Erkeğin Cinsel Yaşamı
Mutlu Yaşam Kılavuzu
Psikoterapistin El Kitabı
Aldatma ve Sadakatsizlik
Kadınca
Terapide Bir Gün
Aforizmalar
Erkekçe
Senden Nefret Ediyorum Ne Olur Beni Terk Etme
Boşalma, Orgazm ve Cinsel Doyum
Kadim Aşk Öğretileri
Mühürlü Beden
Yatak Efsaneleri
Sevemez Kimse Beni Benim Sevdiğim Kadar
10 Adımda Erken Boşalma Tedavisi
Çaresiz Değilsiniz Çare Sizsiniz
İktidarsızlık
Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı
Vajinismus'un Üstesinden Gelmek
Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek
En İyi Terapistim Ben
10 Adımda Vajinismus Tedavisi


10 Adımda Vajinismus Tedavisi

Online Satın Al


Cinsellikle ilgili doğru bilinen yanlışları merak mı ediyorsunuz? Hurafeler, cinsel mitler veya cinsellikle ilgili uydurmalar hayatınızı mı karartıyor? Evlilik veya çift ilişkilerinizde; yakınlık, şehvet, ateşli sevişmeler, birlikte güzel zaman geçirmek, anlamak, anlaşılmak, yaratıcılık, çeşitlilik ve cesaret gerektiren bir cinsellik mi bekliyorsunuz? Cinsel hayatınız kıpırtısını mı kaybetti? Sevişmenize biraz aykırı renkler katabilmek için neler mi vermezdiniz? Yatak Efsaneleri adlı bu kitap sizin için yazıldı. Cinsellik, evlilik ve yakın ilişkiler üzerine bilimsel gerçekleri ve önerileri ele alan bu kitabı okuduktan sonra hurafelerinizden kurtulacaksınız; seksten, ilişkilerinizden ve partnerinizle olan iletişiminizden daha fazla keyif alacaksınız.

Çocukluğumuzda hem ebeveynlerimizin hem de içinde yaşadığımız toplumun iç dünyamıza ektiği düşünsel ve duygusal tohumlarla büyüyoruz. Bazılarında bu tohumlar sağlıklı ve mutlu bir cinsellik, sevgi, saygı ve yakınlık kaynağı oluyor. Ancak ne yazık ki birçok kişide bu tohumların arasına hurafeler yani cinsellikle ilgili doğru bilinen yanlışlarcinsel mitler veya cinsellikle ilgili uydurmalar karışıyor. Bu durumda insanın hayatı utanç, korku, suçluluk, günahkârlık ve kendi kendini cezalandırma duyguları yüzünden çekilmez bir kâbusa dönebiliyor. Bu tohumlar biz büyüdükçe filizleniyor ve yetişkinlik hayatımızda cinsel duygularımızı, partnerlerimizle olan ilişkilerimizi, seks davranışlarımızı, dolayısıyla başkalarıyla kurduğumuz cinsel ve yakın ilişkileri etkiliyor.

Türkiye’nin ünlü psikoterapistlerinden olan Dr. A. Cem KEÇE’nin yıllar süren deneyimlerine dayanarak hazırladığı Yatak Efsaneleri, cinsel hayatı ve yakın ilişkileri ebeveynlerinin ve toplumun değer yargılarının etkisinde, hatta kontrolü altında olan gençlere ve yetişkinlere bekledikleri yardım elini uzatıyor. Çiftlerin gerek yatakta, gerekse yatak dışında cinsellik konusunda daha iyi bir iletişim kurabilmelerini, cinsel yaramazlıklar yapabilmelerini, hem kendi vücutlarına hem de partnerlerinin vücutlarına ısınabilmelerini, birbirlerinin vücutlarından haz alabilmelerini ve cinsel duyumlar yoluyla sevgilerini gösterebilmelerini amaçlayan Yatak Efsaneleri kitabını, cinsellik ve ilişkiler konusunda kendini “yeterli”, “iyi” veya “normal” kabul edenler de dâhil olmak üzere herke­se tavsiye ediyoruz. Çünkü bu kitaptan öğreneceğiniz çok şey var. Okuyunca bu tavsiyeye hak vereceksiniz.

Sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam dileğiyle...