Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

Boşalma Denetimi İçin Ne Yemeli Ne Yapmalı?

Boşalma Denetimi İçin Ne Yemeli Ne Yapmalı?


Özellikle Amerikalılar ve Almanlar tarafından sık kullanılan ve mükemmel cinsel yaşamın sırları ile dolu, tarih boyunca var olan ama dışarıya fazla açıklanmayan Tantra öğretisinde cinsellik bir kutsama gibi anlatılır ve bildiğimiz cinselliği çok farklı boyutlara taşır, insanı meditasyonun gizemine ve pozitif enerjileri kontrol ederek çok farklı bir boyuta, bilinmeyen diyarlara götürür. Bu etkinlikte amaç; cinsel heyecanın doruğuna ulaşarak boşalmak değil cinsel heyecanın doruğunda enerjiyi dışarı atmadan çok uzun süre kalarak en derin gevşemenin keyfini yaşamak ve çift olarak tam bir bütün olmaktır. Bu şekilde adeta savaşıyor gibi sevişilen günümüzde, kadın arka arkaya boşalma, erkek ise uzun süre boşalmadan beraber olma yeteneğini kazanır. Bunun için de aşk kaslarının kontrolü öğrenmek ve magnezyum yönünden zengin beslenmek önem taşır.

Cem KEÇE'ye Soru Sor

TANTRA TEKNİĞİ İLE BOŞALMA KONTROLÜNÜ ÖĞRENMEK…

Tantra tekniği ile boşalma kontrolü öğrenilebilir. Tantra tekniği ruhsal ve bedensel bütünlüğü sağlar. Erken boşalma erkeklerin cinsel hayatını kâbusa çevirebilir ve erkekler bu sorunu çözebilmek için duydukları her şeyi denerler. Erken boşalma erkeğe kendini kötü hissettirir, cinsel yönden kendine güvenini sarsar ve eşiyle iletişimini zedeler. Erkekler erken boşalma sorunlarını çözebilmek için birçok yöntem denerler ancak en etkili yöntem, kişinin neden bu sorunu yaşadığının farkına varması ve boşalmasını kontrol etmeyi öğrenmesidir. Bunun için de ortalama 12 seanslık cinsel terapi alması çoğu zaman yeterlidir. Bu süreçte hem cinsel konularda doğru bilgi edinecek, hem erken boşalmaya yol açan olumsuz duygu ve düşüncelerini fark edip kontrol etmeyi öğrenecek hem de eşiyle iletişimi gelişecektir. Cinsel terapi içersinde erkeğe hem bireysel hem de eşiyle birlikte uygulayacağı aşk oyunları adı altına çeşitli ev ödevleri verilir. Tantra egzersizleri de en faydalı ev ödevlerindendir.

DÜŞÜNCENİN NEFESİN VE MENİNİN KONTROL EDİLMESİ...

Tantra tekniği; boşalma kontrolünü hedefleyen basit bazı ipuçları ve önerilerdir. Bu önerileri, tantra tekniği adı altında düşüncenin, nefesin ve meninin kontrol edilmesi formülü içinde özetleyebiliriz. Bu formül içinde anlatılmak istenen şey şudur: Boşalmanın yaklaştığını fark eden erkek kafasından her türlü düşünceyi siler. Böylece, cinsel ve bedensel tüm duyumları algılayabilecek bir hale gelir. Birleşmeyi düzenli ve uyumlu nefes alıp vererek sürdürürken nefesini tutar. Dilini ağzının içinde yuvarlayarak nefes yolunu tıkamaya çalışır. Dilin bu işlevini kolaylaştırmak için bazı Tantra uzmanlarının dilin altındaki deriyi bile kestikleri bilinir. Erkek, meninin akışını durdurmak için, karnını içeri çeker ve penisini de bir miktar dışarı iter. Böylece, uyanıklığın ve mutluluğun en son aşaması diye tanımlayabileceğimiz, ruhsal durum gerçekleştirilmiş olur. İşte Tantra tekniği böyle bir ruhsal durumu gerçekleştirmek, ruhsal ve bedensel bütünlüğü sağlamak için yapılan cinsel bir tekniktir, bir uzak doğu tekniğidir. Biz cinsel terapistler bu tekniği aşk kaslarını daha iyi kontrol edebilmek ve yeterince gevşetebilmek için cinsel terapide diğer tekniklere ilave olarak kullanıyoruz.

YALANCI HAZ YERİNE GERÇEK HAZ...

Erken boşalan erkek yalancı haz yaşar. Tantra tekniği ile erkek gerçek hazzı yaşamayı öğrenebilirErken boşalan erkeklerin en sık yaşadıkları sorun ne zaman boşalacağını düşünmekten cinsel ilişkiye odaklanamamak ve haz alamamaktır. Cinsel terapide erkeğe anın tadını çıkarmaya odaklanması, beş duyu ile sevişmesiöğretilir ve böylece cinsellikten aldığı hazzın da farkına varır. Tantra tekniğinin de temelinde kişinin bedenindeki duyumlara odaklanması yer alır. Tantra tekniği, bir hazırlık dönemini zorunlu kılan ayrıntılı bir tekniktir. Erkeğin boşalmasını kontrol edebilmesi için, zihni ve bedeni üzerinde belirli bir egemenlik kurması gerekir. Onun için, erkekten yoga bilmesi veya uzun süre nefes egzersizleri yapmış olması istenir. Hazırlık döneminde erkeğin Tantra tekniği için kendisine eş olarak seçilenkadınla içtenlikli bir yakınlık geliştirmesi de, önkoşullar arasındadır. Erken boşalan erkeklerin cinsel ilişkide yaşadıkları haz gerçek değil yalancı hazdır. Önce erkeğe gerçek hazla yalancı haz arasındaki fark anlatılmalıdır ve erkek gerçek hazzı öğrenmelidir. Bildiğimiz anlamda erkekte erken boşalmayla sonuçlanan haz saniyelerle sınırlı yüzeysel ve yalancı bir haz duygusudur. Oysa Tantra tekniğini öğrenip uygulayabilen erkek için her türlü sınır aşılmıştır. Artık o kimse doğanın sınırsız, bitmez tükenmez gücünü kullanmaktadır, zamandan kopmaktadır. Cinsel gücünün elverdiği kadar değil canının istediği ya da eşinin istediği kadar sık ve uzun sevişebilir. Artık boşalmanın verdiği haz saniyelerle sınırlı değildir. Çünkü erkek boşalmanın verdiği hazza değil, sevişmenin verdiği hazza odaklanmıştır. Boşalmanın hazzı da yalancı değil gerçek bir hazdır, yoğun bir hazdır. Ancak bu yoğun haz kadar sevişmenin verdiği haz da çok önemlidir. Sevişmenin verdiği haz olmadan gerçek haz hissedilemez. Belki de bunu lezzetli bir yemeğin tadına küçük parmakla bakmaya benzetebiliriz.

AŞK KASLARINI KULLANMAK...

Aşk kaslarını kullanmayı öğrenmek sekste çok önemlidir. Tantra tekniğinde önemli olan boşalmayı önlemek için erkeğin aşk kaslarını nasıl kullanabileceğini öğrenmesidir. Makat, yumurtalıklar ve kasıkları çevreleyen kaslara aşk kasları adı verilir. Erken boşalmayı yaratan önemli faktörlerinden birisi aşk kasları adını verdiğimiz PC kaslarının kontrol edilememesidir. Bu kaslar aynı zamanda işerken işemeyi yarıda kesen, idrar akışının kontrol edilmesine yardımcı olan kaslardır. Ayrıca makatı kapatırken kullanılan ve mastürbasyon yaparken sert haldeyken penisi yukarı doğru çekmeye yarayan kaslardır. Aşk kasları boşalmadan sorumlu olan iç cinsel organların bulunduğu alanın etrafındadır. Bu kaslar kasıldığında meni kesecikleri ve idrar yollarına baskı uygular ve sıkıştırır. Özellikle, erkek bilinçli olarak aşk kaslarını kontrol ederek ve gevşeterek boşalmanın akışını engelleyebilir. Daha da önemlisi, aşk kaslarını gevşetmek ve gevşek tutabilmek, erkeğe cinsel aktivite esnasında heyecan düzeyinizi etkili bir şekilde kontrol etmesi için fonksiyonel bir mekanizma da sunabilir.

MAGNEZYUM İÇEREN YİYECEKLER...

Her on erkekten yedisinin hayatının bir döneminde yaşadığı en yaygın cinsel işlev sorunlarından biri olan erken boşalma magnezyum eksikliğine bağlı olarak ortaya çıkabilir. Sinirleri ve kasları gevşeten magnezyum, erken boşalma, kaliteli sertleşme, cinsel istek, kemik zayıflığı, sürekli yaşanan baş ağrıları, kan şekeri dengesizliği, yüksek kan basıncı, kas zayıflığı veya spazmları ve çarpıntı için önerilen mineraller arasında yer alır. Vücudumuzda en çok kemiklerde ve kaslarda bulunan magnezyum, vücut tarafından üretilmediği için gıdalar yoluyla alınması gereken mineraller arasında sayılır. Magnezyum eksikliğinde, aşk kaslarında istemsiz ve denetimsiz kasılma ve buna bağlı erken boşalma, kemiklerin ve dişlerin zayıflaması, kaslarda güç kaybı dışında depresyon, nöbetler, kusma, iştah kaybı gibi belirtiler görülebilir. Günlük olarak önerilen miktarda magnezyum almak, erken boşalma, kronik yorgunluk, hipertansiyon, peptik ülser, kalp krizi, epilepsi, diyabet ve daha pek çok hastalıktan korunmamıza yardımcı olabilir. Genel olarak (1) pirinç, buğday ve yulaf kepeği, (2) kişniş, nane, adaçayı, geyik otu ve fesleğen gibi baharatlar, (3) ay ve kabak çekirdeği, (4) kakao, (5) keten tohumu, susam ve tahin, (6) badem ve kaju fıstığı (7) ıspanak, pazı, kara lahana, yeşil fasulye, soya fasulyesi, esmer pirinç, Brüksel lahanası, mercimek gibi sebzeler özellikle magnezyum bakımından zengin besinler olarak dikkat çeker.


Etiketler

kamasutra filmi kamasutra türkçe dublaj kamasutra tekniği kamasutra filmi izle kamasutra oyunu kamasutra fragman kamasutra onedio kamasutra pozisyonları mynet kamasutra indir kamasutra a tale of love kamasutra şelale kamasutra aşk sanatı kamasutra anlamı kamasutra altyazı kamasutra arkadan kamasutra akıllı tv kamasutra aşk üçgeni kamasutra al kamasutra anlatım kamasutra a tale of love türkçe dublaj a kamasutra tale of love movie a kamasutra position a kamasutra book kamasutra a tale of love full movie kamasutra a tale of love movie online kamasutra a tale of love online kamasutra a tale of love wiki kamasutra a tale of love watch online kamasutra a tale of love download kamasutra belgesel kamasutra bir aşk hikayesi kamasutra bir aşk hikayesi türkçe dublaj kamasutra book pdf kamasutra belgeseli youtube kamasutra bilgi kamasutra bir aşk hikayesi izle kamasutra belgesel türkçe izle kamasutra belgesel türkçe dublaj kamasutra bir aşk hikayesi fragman kamasutra b.indonesia kamasutra b.indo kamasutra b grade movie watch online yogi b kamasutra mp3 download yogi b kamasutra lyrics yogi b kamasutra song free download yogi b kamasutra b grade kamasutra videos plan b kamasutra yogi b kamasutra song lyrics kamasutra canlı kamasutra cinsel ilişki pozisyonlari izle kamasutra cinsel ilişki pozisyonlari kamasutra cinsel pozisyonları – video kamasutra cesitleri kamasutra cinsel ilişki pozisyonlari resimli kamasutra condoms india kamasutra condom kamasutra club kamasutra chinese c'est quoi kamasutra kamasutra ç kamasutra c quoi kamasutra c est si bon kamasutra c koi c quoi le kamasutra le kamasutra c'est quoi c koi le kamasutra position kamasutra c'est si bon posiciones del c kamasutra kamasutra çarşafı kamasutra çarşaf kamasutra çarşaf takımı kamasutra çizgi film kamasutra çizimleri kamasutra çeşitleri kamasutra çekirge pozisyonu vidivodo kamasutra çiftler için kamasutra çekirge kamasutra çarşafları kamasutra d&r kamasutra deneyenler kamasutra dersi kamasutra dersleri kamasutra duvar saati kamasutra dvd kamasutra documentary kamasutra download kamasutra de grey kamasutra do brasil kamasutra 3d kamasutra d aumale kamasutra d movie kamasutra d besos kamasutra d trailer kamasutra d'inde kamasutra d book imagenes d kamasutra posiciones de kamasutra kamasutra elele kamasutra e book kamasutra e kitap kamasutra el kitapcığı kamasutra eğitim izle kamasutra ekşi sözlük kamasutra e-kitap pdf kamasutra eğitim videosu kamasutra eğitimi kamasutra en iyi pozisyonlar kamasutra ebook e-kamasutra apk kamasutra e kitap indir kamasutra e kitap türkçe kamasutra e kitap türkçe indir ebook kamasutra free download kamasutra ebook download kamasutra free ebook kamasutra e book in hindi kamasutra full izle kamasutra film fragmanı kamasutra felsefesi kamasutra filmi indir kamasutra filmini izle kamasutra film türkçe dublaj kamasutra filmleri i.d.f.-kamasutra (bedroom mix) i.d.f kamasutra position kamasutra f kamasutra gemi kamasutra görsel kamasutra görselleri kamasutra gerçek kamasutra görseller kamasutra gerçek resimli kamasutra gerçekleri kamasutra görsel sevişme sanati rehberi kamasutra game kamasutra games g kamasutra game kamasutra g noktası kamasutra g force punto g kamasutra super g kamasutra comando g kamasutra d&g kamasutra g drive kamasutra kamasutra la super g el punto g kamasutra kamasutra hint filmi kamasutra hint filmi izle kamasutra hd izle kamasutra hareketleri video izle kamasutra hareketleri kamasutra hint kamasutra hareketleri izle kamasutra hareketler kamasutra hangi ülkenin kamasutra hareketleri resimli posicion h kamasutra position kamasutra h revista h kamasutra kamasutra isimleri kamasutra idefix kamasutra ingilizce kamasutra izlesene kamasutra izle türkçe dublaj kamasutra izle youtube kamasutra izle altyazılı kamasutra izle 2012 kamasutra ilişki pozisyonları izle i kamasutra apk i kamasutra android i kamasutra pro apk i kamasutra iphone i kamasutra full i kamasutra lite i kamasutra full apk i kamasutra apk download i kamasutra download ikamasutra lite android ricky j kamasutra kamasutra j kamasutra j'ai lu j'aime le kamasutra kamasutra kitap kamasutra kitabı nedir kamasutra kursu kamasutra karikatür kamasutra kartları kamasutra köprü kamasutra kart kamasutra kitabı türkçe oku kamasutra kitabı türkçe pdf kamasutra kelebek pozisyonu kamasutra kamasutra k es kamasutra ke tarike kamasutra k lounge kamasutra ke tips kamasutra k lounge nyc u k kamasutra circle k kamasutra k es el kamasutra k r indira kamasutra kamasutra lotus çiçeği kamasutra laptop kamasutra lotus pozisyonu kamasutra laptop pozisyonu kamasutra lotus kamasutra lovers guide kamasutra lounge nyc kamasutra libro ilustrado kamasutra livre kamasutra love l'union du lotus kamasutra kamasutra l hélicoptère kamasutra l'aigle kamasutra l'éléphant kamasutra l'antilope kamasutra l'equerre kamasutra l elefante kamasutra l'ape kamasutra l incudine kamasutra l'abeille kamasutra movie watch online kamasutra misyoner kamasutra mynet kamasutra movie izle kamasutra masaj teknikleri kamasutra misyoner pozisyonu kamasutra müzikleri kamasutra maymun pozisyonu kamasutra makas pozisyonu kamasutra movie in hindi m.kamasutra position http://m.kamasutra.ru tamil kamasutra m kortel kamasutra m malayalam kamasutra m m n magazin kamasutra kamasutra m sierra kamasutra nasıl yapılır kamasutra nedir resimli anlatım kamasutra nasıl yapılır video kamasutra ne demektir kamasutra nevresim takımı kamasutra nedir vikipedi kamasutra nedir ekşi kamasutra ne anlama gelir kamasutra nights izle kamasutra nedir resimli studio n kamasutra kamasutrabeurs n kamasutra in tamil kamasutra in hindi kamasutra n64 n posizioni kamasutra kamasutra n 32 kamasutra n 10 kamasutra n 7 kamasutra n 8 kamasutra oyna kamasutra oyun kartları kamasutra okulu kamasutra online izle kamasutra oyun oyna kamasutra öpüşme kamasutra oyuncuları kamasutra oyunu indir kamasutra oyunları o kamasutra de grey o kamasutra de grey pdf o kamasutra livro o kamasutra moderno ilustrado o kamasutra de grey download o kamasutra de grey online o kamasutra de nova o kamasutra pdf kamasutra o livro do amor kamasutra o livro online kamasutra öğren kamasutra öğretisi kamasutra öpüşme teknikleri kamasutra öğretisi izle kamasutra örnekleri kamasutra özel kamasutra öğren namaz kıl kamasutra özeti kamasutra özet kamasutra pozisyon isimleri kamasutra pozisyonlarını göster kamasutra pozisyonları hareketli kamasutra pdf indir kamasutra poz kamasutra pozisyonu filmi kamasutra pozisyonun hangisi kamasutra pozisyonları canlı kamasutra pozisyonları resimli kamasutra p-1 p osizioni kamasutra p osiciones del kamasutra position kamasutra kamasutra p celular kamasutra p 69 kamasutra p-21 la cobra kamasutra resimli pdf kamasutra resimli anlatım kamasutra resimli kitap kamasutra resimli pozisyonlar indir kamasutra resimli kitap indir kamasutra real kamasutra reclining lotus kamasutra rekha hindi movie kamasutra.ru kamasutra rekha hindi full movie imgur r kamasutra d&r kamasutra kamasutra r golpo เรท r kamasutra nights ค&# kamasutra saat kamasutra sözlük kamasutra şekilleri kamasutra seti kamasutra sinemalar kamasutra sevişme teknikleri video kamasutra sevişme youtube kamasutra sanatı izle kamasutra sarmal rekha's kamasutra kamasutra s foto kamasutra s kartinki kamasutra s position kamasutra s p for lovers kamasutra s p for lovers (2013) kamasutra s menami kamasutra s p for lovers (2013) brrip kamasutra s chopra vatsayana's kamasutra kamasutra şarkısı kamasutra şezlong kamasutra şekiller kamasutra şekilleri video kamasutra şekli kamasutra şarkı şekilli kamasutra kamasutra sevişme şekilleri kamasutra teknikleri izle kamasutra tapınağı kamasutra tarihi kamasutra testi kamasutra türkçe pdf kamasutra tekniklerini izle kamasutra teknikleri türkçe kamasutra tütsü kamasutra teknikleri görsel t-box kamasutra kamasutra t shirt kamasutra t v cool t kamasutra one t kamasutra lyrics cool t kamasutra lyrics one t kamasutra tekst t square kamasutra cool-t kamasutra paroles one-t kamasutra download kamasutra uygulama kamasutra uygulamalı kamasutra uygulamalı anlatım kamasutra uygulamaları kamasutra utrecht kamasutra una historia de amor kamasutra utrecht 2013 kamasutra usa kamasutra urdu book kamasutra utrecht 2012 kamasutra u slikama kamasutra u autu kamasutra u kolima kamasutra u automobilu kamasutra u krevetu kamasutra u kancelariji kamasutra u autu slike kamasutra u slici kamasutra u krevetu slike kamasutra ürünleri kamasutra ücretsiz indir kamasutra ürünler kamasutra votka kamasutra videolu anlatım kamasutra ve tantra kamasutra vodka kamasutra vimeo kamasutra vatsyayana kamasutra v aute kamasutra v slikah kamasutra v češtině kamasutra v slovenščini kamasutra v tehotenstve kamasutra v avtu kamasutra v sliki kamasutra v dvijenii kamasutra v pdf kamasutra v obrazoch kamasutra yatak kamasutra yöntemi kamasutra yorumları kamasutra yeni başlayanlar için kamasutra yatak örtüsü kamasutra yapan kamasutra yatağı nedir kamasutra yoga kamasutra youtube video kamasutra youtube kamasutra y los libros del placer español kamasutra. y los libros placer kamasutra y los libros del placer kamasutra y sus posiciones kamasutra y sus nombres kamasutra y posiciones kamasutra. y los libros kamasutra y sus poses kamasutra y tantra kamasutra y embarazo kamasutra zar oyunu kamasutra zar oyunu oyna kamasutra zarlar kamasutra zararları kamasutra zarı nedir kamasutra zarı ekşi kamasutra zarı at kamasutra zevkin kitabı kamasutra zarı ne demek kamasutra zar pozisyonları z kamasutra w plecaku kamasutra z obrazkami kamasutra z ruchomymi obrazkami kamasutra z laptopem kamasutra z imionami młodych kamasutra z imionami kamasutra z pachnącego ogrodu online kamasutra z komputerem kamasutrapozycje z pachnącego ogrodu dla doro kamasutra z pachnacego ogrodu kamasutra 0.6 kamasutra 0.8 kamasutra 0.8 sport kamasutra 0 kamasutra 0 8 kamasutra 1 izle kamasutra 16. hareket kamasutra 16. pozisyon kamasutra 100 pozisyon video kamasutra 101 pozisyon kamasutra 18 film kamasutra 18+ youtube kamasutra 10 best kamasutra 100 kamasutra 100 positions ask-sanati-1-kamasutra.tr.avi ask-sanati-1-kamasutra posicion 1 kamasutra chapter 1 kamasutra cerpen 1 kamasutra pose 1 kamasutra postura 1 kamasutra posizione 1 kamasutra capitulo 1 kamasutra position 1 kamasutra kamasutra 2014 izle kamasutra 2006 izle kamasutra 2012 türkçe altyazı kamasutra 2013 izle kamasutra 2014 izle yeni kamasutra 2012 altyazı izle kamasutra 2012 3d bluray 1080p izle kamasutra 2012 altyazı kamasutra 2012 kamasutra 2012 indir kamasutra 2 aşk sanatının sırları filmini izle kamasutra 2 türkçe dublaj izle kamasutra 2 monsoon kamasutra 2 (2008) kamasutra 2 vatsyayana full movie kamasutra 2 movie watch online kamasutra 2 hindi movie online kamasutra 2 trailer kamasutra 2 movie watch online free kamasutra 2 film kamasutra 3d indir kamasutra 3d 2012 bluray 1080p kamasutra 3d filmi izle kamasutra 3d fragman kamasutra 3d 2014 izle kamasutra 3d altyazı kamasutra 3d full izle kamasutra 3d 2012 bluray kamasutra 3d türkçe altyazı izle kamasutra 3d hindi movie kamasutra 3d izle kamasutra 3d movie kamasutra 3d trailer kamasutra 3d film 3d kamasutra videos kamasutra 3d download kamasutra 3d 2012 kamasutra 3d release date kamasutra 3 trailer kamasutra 4 izle kamasutra 4 d position kamasutra 4 kamasutra 4 share kamasutra 4 play kamasutra 4 youtube kamasutra 4 3d kamasutra 4 hd ipa posizione 4 kamasutra position 4 kamasutra kamasutra 5 pozisyon kamasutra 50 pozisyon kamasutra 50 positions kamasutra 5800 kamasutra 53 kamasutra 51 kamasutra 50 posiciones kamasutra 50 position kamasutra 54 position kamasutra 53 position 5 kamasutra positions top 5 kamasutra chapter 5 kamasutra top 5 kamasutra positions posizione 5 kamasutra pozycja nr 5 kamasutra top 5 kamasutra position gta 5 kamasutra position 5 kamasutra posicion 5 kamasutra kamasutra 69 pozisyonu kamasutra 60 pozisyon kamasutra 69 images kamasutra 69 position kamasutra 64 kamasutra 62 kamasutra 61 kamasutra 65 kamasutra 64 positions kamasutra 63 kamasutra 6 na 9 kamasutra 6 9 kamasutra 6 position kamasutra 6 poza posizione 6 kamasutra posicion 6 kamasutra pose 6 kamasutra chapter 6 kamasutra cerpen kamasutra 6 pozycja nr 6 kamasutra kamasutra 720p izle kamasutra 720p kamasutra 72 positions kamasutra-777 yandex.ru kamasutra 7 youtube kamasutra 70 positions kamasutra 72 kamasutra 77 kamasutra 79 kamasutra 75 position 7 kamasutra position posicion 7 kamasutra chapter 7 kamasutra postura 7 kamasutra position numero 7 kamasutra posicion numero 7 kamasutra posizione 7 kamasutra pose 7 kamasutra pozycja nr 7 kamasutra kamasutra spoof part 7 kamasutra 89 position kamasutra 80 posizioni kamasutra 8 corazones kamasutra 8 corazones letra kamasutra 84 aasan kamasutra 8 corazones descargar kamasutra 84 asanas kamasutra 8 posiciones basicas kamasutra 8 positions kamasutra 8 posiciones principales kamasutra 8 poza 8 posisi kamasutra posizione 8 kamasutra posicion 8 kamasutra kamasutra 99 pozisyon kamasutra 99 positions kamasutra 90 posizione kamasutra 96 position kamasutra 99 position kamasutra 99 posizioni kamasutra 9 position kamasutra 98 kamasutra 90 gradi kamasutra 96 poza mobile 9 kamasutra position numero 9 kamasutra kamasutra 9 youtube 6 9 kamasutra pozycja 9 kamasutra posición 9 kamasutra mobile 9 kamasutra game position 6 9 kamasutra 6 na 9 kamasutra kamasutra 101 kamasutra 1080p kamasutra 1001 kamasutra 102 kamasutra 1080p izle 10 kamasutra pozisyonu 10 kamasutra positions 10 kamasutra positions you must try out before you 10 kamasutra position top 10 kamasutra kamasutra 10 najlepszych pozycji kamasutra 10 mejores posiciones kamasutra 10 posiciones kamasutra 10 mejores

Yorumlar