Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

Ramazan Bayramı'nın ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.

Ramazan Bayramı'nın ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.


Birlik ve dayanışmanın pekiştiği, insanlarımızı birbirine daha çok yakınlaştıran, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, yardımlaşmaların arttığı, barış, kardeşlik ve hoşgörünün yaşanmasına vesile olan bayramlar; geleceğe olan güvenimizi tazeleyen çok özel günlerdir.

Cem KEÇE'ye Soru Sor

Ülkemizde meydana gelen olaylarda birçok insan hayatını kaybetti, yaralandı veya yakınını ve yuvasını kaybederek ortada kaldı. Bu durum insanlığımızı büyük acılarla karşı karşıya getirirken, bizlere de daha önce yaşamış olduğumuz felaketleri ve bize uzanan yardım ellerini hatırlattı. Öyle inanıyoruz ki; bu hatırlayış, mübarek günlerde dargınlıkları, kırgınlıkları bir yana bırakarak barış ve hoşgörü içerisinde, sevgi ve saygı ile bizi, birbirimize daha sıkı bağlayacaktır. Bu bağlamda, Ramazan Bayramı’nı sadece kendimiz ve çevremizle yaşamayalım. Şehit ailelerimize ve gazilerimize, yoksullara, öksüz ve yetimlere, düşkün ve yaşlılara, huzurevi sakinlerine, engellilere, sokak çocuklarına, öğrencilere, gurbettekilere, hastalara ve ilgiye muhtaç herkese bayramı yaşamanın ve yaşatmanın küçük bir fırsatını sunalım. Onları görelim, onları anlayalım ve onlarla sevgimizi verelim ve onlarla paylaşacak bir şeyler bulalım.

Halkımızın daha sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşama sahip olması, cinsel sorunlarımızın aşılması, bireyin ve ailenin cinsel sağlığının iyileştirilmesine katkıda bulunma, cinsel konularda bilgisiz ve eğitimsiz hızlı nüfus artışına engel olma, temel insan haklarından olan cinsel sağlık, aile planlaması, üreme sağlığı ve eğitimi konularında hepimize her geçen gün daha fazla görevler düştüğüne inanmaktayım. Bu yüzden bayramı anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız ve bayram günlerinin kazandırdığı birlik ve dayanışma alışkanlıklarıyla, başta cinsel hayatımız olmak üzere, tüm yaşamımızda iyiye ve güzele yönelmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini dilerim

Halkımızın, kamu görevlilerinin, sivil toplam kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının, bayramını en içten duygularımızla kutlar, dostluk, sevgi ve saygılarımızı sunarım.


Etiketler


Yorumlar