METAEVLİLİK HALK EĞİTİMİ (METE)

🗣 METAEVLİLİK HALK EĞİTİMİ (METE)
🧿 www.metaevlilik.org

🧿 “ÜCRETLİ ONLİNE HALK EĞİTİMİ”
🎯 9 MART 2022
🎯 Saat 21.00 – 22.00

🧿 KONU
🎯 SADAKATSİZLİK VE ALDATMA

🧿 ÜCRET
🎯 200 TL
🎯 HESAP İBAN NUMARASI
👍 TR 62 0001 0023 3267 8209 2050 01
👍 Lütfen yukarıdaki İBAN numarasına ödemenizi yaptıktan sonra dekontunuzu, ad ve soyadınızı, size özel “RUMUZ”unuzu, eposta adresinizi ve cep telefonunuzu 0.555.274 41 97 nolu WHATSAPP HATTI’na iletiniz ve kaydınızı kesinleştiriniz.

🧿 EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?
🎯 18 yaşını doldurmuş herkes eğitime katılabilir…

🧿 KAYIT
🎯 0.555.274 41 97
🎯 www.cemkece.com.tr/metaevlilik
🎯 https://ayavarcem.wixsite.com/metaevlilik
🎯 www.metaevlilik.org

🧿 EĞİTİM HAKKINDA
👍 ALDATMA VE SADAKATSİZLİĞE DAİR TÜM GERÇEKLER BU EĞİTİMDE…
Aldatma ve sadakatsizlik hakkında bugüne kadar söylenmeyen, yazılmayan şey ve konuşmayan kişi kalmadı: Uzmanlar, uzman olmayanlar, aldatanlar, aldatmayanlar, aldatılanlar, aldatılmayanlar ve aldatmanın gizli tarafındaki üçüncü kişiler… Aldatmayı konu alan kitaplar yazıldı filmler çekildi, anketler ve araştırmalar yapıldı. Bu kadar hayatın içinde ve karmaşık olan aldatma hakkında her kafadan bir ses çıkıyor ve sayısız hurafe kulaktan kulağa dolaşıyor. Yanlış bilgiler, insanların algılarını, kararlarını ve yaşamlarını etkiliyor ama artık bu konuda güvenilir bir başvuru kaynağı var: METAEVLİLİK
👍 YASAK MEYVENİN DAYANILMAZ AĞIRLIĞI…
Aldatma temasının tüm ayrıntıları ve gerçek yaşamdan örnekleriyle işleneceği ve “yasak aşk”ın dinleyicileri korkunç bir dramla bitebilecek olayların içine çektiği “METAEVLİLİK Aldatma ve Sadakatsizlik Eğitimi”; yenilik, gizem, ulaşılmazlık ve yasak ile bezenmiş şehvetin derinliklerini, haz, duygusal şiddet ve ihanetle lezzetlenen “yasakmeyve”yi, yeni bir bedende günlük sıradan ilişkilerin girdabından kaçışı, insan nefsinin bitip tükenmeyen isteklerini, bireyin kendini arayış sürecini, çiftlerin birbirlerini aldatmasının arkasında yatanları ve Jung’un deyimiyle “karanlık odada neler olduğunu” dinleyicilerine sorgulatacaktır ve her şeyin bir hakmış gibi yaşandığı yalan bir dünyada, aldatmanın ve aldatılmanın dayanılmaz ağırlığını hissettirecektir.
🎯 SADAKATSİZLİK VE ALDATMA
👍”Aldatma ve sadakatsizlik aynı şey değildir. Yargısız bir ‘karar’ ve bir ‘seçim’ olan SADAKATSİZLİK, duygusal, bilişsel, fiziksel, sosyal ya da tinsel açılardan partneri kandırmaya yönelik eylemlerin ‘gizlice’ ve ‘partnerin bilgisi dışında’ sürdürülmesidir, yani partnerin bilmediği sırların varlığını ifade eder. Sadakatsizliğin bir sonucu olan ve ‘yalan rüzgarı’ olarak bilinen ALDATMA ise, sadakatsizlik kararı ve seçimi sonucu kaçınılmaz olarak ortaya çıkan dürüstlük dışı eylemlerdir, söylemlerdir ve partnerler arasındaki ilişkiyi tehdit edebilecek nitelikteki ‘sırların partner tarafından öğrenilmesi durumunu’ ifade eder. Yani partnerinize yakalanmadığınız sürece ‘sadakatsiz’ olursunuz, yakalandığınızda ‘aldatmış’ olursunuz. Sadakatsizlik ‘kişisel’ ve gayriahlaki bir tutum, bir niyet, aldatma ise ‘ilişkisel’ ve yıkıcı bir sorun, bir sonuç, bir eylemler bütünüdür… Bir ERDEM olan SADAKAT; kalbinizin tahtına sevdiğinizi koymaktır, o tahtı onun için korumaya söz vermektir. Bir SEÇİM olan SADAKATSİZLİK; sadakat sözünüzü çiğnemektir, yalanlar söylemektir, sevdiğinizle aranıza kirli sırlar sokmaktır, tahtı korumayı savsaklamaktır ve tahta başkalarını gizlice çıkartmaktır. Bir YIKIM olan ALDATMA ise; yakalanmaktır, tahta başkasının oturduğunun, yalanların ve kirli sırların ortaya çıkmasıdır… Sadakatsizlik; mevcut eşin veya partnerin bilgisi veya izni veya rızası olmadan üçüncü bir kişi veya kişilerle bir veya birden fazla yaşanan duygusal veya cinsel ilişkidir, yakınlaşmadır, en özel ve en değerli olması gereken ve hayatın merkezine alınması gereken partnere bu değerin verilmemesidir…”
CEM KEÇE

🧿 METAEVLİLİK NEDİR?
👍 Sevgili dostlarım, ‘Meta’, sonra, öteki, öte, ötesinde anlamlı ve normalin ötesinde olan demektir. ‘Evlilik’, ‘BEN, SEN ile, BEN’i koruyarak, SEN’e saygı duyarak, birlikte BİZ olmak istiyorum’ demektir. ‘MetaEvlilik’ ise zamanın ruhunu uygun ‘öteki ve anlamlı evlilik’ demektir, aşkın ilişkilerdir, ilişkilerin bir sonraki evrimidir, geleceğin ilişkileridir. Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI) Türkiye Eşbaşkanı, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Genel Başkanı ve Aşkın Seks Cinsel Terapi Yaklaşımı’nın kurucusu olarak sizleri MetaEvlilik gerçekliğine davet ediyorum. MetaEvlilik vizyonunu hayata geçirirken bana ve MetaEvlilik ekibine eşlik etmenizi istiyorum. Bu nedenle geleceğe, aşkın ve anlamlı ilişkilere olan bağlılığımızı yansıtmak için halkımıza yönelik ‘MetaEvlilik Halk Eğitimleri’ açtık. Evlilik ve ilişki terapilerinin yeni gelişme ve dönüşüm alanı olan MetaEvlilik ile yeni ilişkiler, yeni bir dünya ve yeni bir gelecek başlıyor. Siz de bu muhteşem dünyadaki yerinizi alabilmek için @metaevlilik sosyal medya hesaplarından MetaEvlilik ekibini takip edebilirsiniz. 25 Ocak 2022 salı günü Saat 20.00 – 21.00 arasındaki ÜCRETLİ ONLİNE HALK EĞİTİMİ’nde mahremiyetinizi koruyarak buluşmaya ne dersiniz? Bu haftaki konumuz MUTLU EVLİLİKLERİN VE İLİŞKİLERİN KADİM SIRLARI olarak belirlenmiştir. 0.555.274 41 97 nolu WHATSAPP HATTI’ndan kayıt için metaevlilik ekibine ulaşabilirsiniz. Dostluk, sevgi ve saygılarımla…
CEM KEÇE
www.cemkece.com.tr
🎯 KENDİNİZE PARTNERİNİZE VE HAYATA DEĞER VE ANLAM KATMAYA NE DERSİNİZ?
👍 “Mutlu ilişkiler ve evlilik yaşantısı, sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam, kişisel gelişim, psikolojik ve ruhsal esenlik için MetaEvlilik kurucusu Psikoterapist & Yazar Cem KEÇE ile ONLİNE bir buluşmaya, kendinize, sevdiklerinize ve hayata değer katmaya, bedensel, zihinsel ve ruhsal bütünleşmeyi keşfetme ve hayatınızın anlamını bulma yolculuğunda güçlü bir adım atmaya, kişisel potansiyellerinizi daha üst seviyeye çıkarmaya, yaşamınızdaki fiziksel, entelektüel, duygusal, sosyal, mesleki, tinsel ve çevresel durumunuzu dengede tutmak için kendinize yatırım yapmaya ne dersiniz? Unutmayın, kendini bilme ve ötekinin farkında olma yolculuğu olarak bilinen hayatta, yalnız değilsiniz… Mutlu ilişkiler ve evlilik yaşantısı, sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam, kişisel gelişim, psikolojik ve ruhsal esenlik için bize ulaşın‎. Aldatma, iletişim sorunları, aile ve kaynana çatışmaları, ekonomik konulardaki fikir ayrılıkları gibi evlilik ve ilişki sorunları kader değildir, METAEVLİLİK ekibinin vereceği bilgiler ile çözülebilir, eğitim almayı ertelemeyin, METAEVLİLİK ile mutluluğu yakalayın…
🎯 METAEVLİLİK bir Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) markasıdır.

🧿 EĞİTİM CANLI YAYIN PLATFORMU
🎯 Eğitimimiz “ZOOM” programı üzerinden online olarak gerçekleşecektir. Bu nedenle zoom programının cep telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda yüklü olması gerekir.
🎯 Bildiğiniz gibi “RUMUZ”, bir kimsenin bilinçli olarak gerçek ismi yerine kullandığı isimdir, anlamlı veya tamamen uydurma olabilir, gerçek ismini herhangi bir nedenle açıklamak istemeyen kişilerin internet dünyası veya gerçek dünyada kullandıkları sahte isimlerdir. “MetaEvlilik Eğitimi”ne “mahremiyetinizi korumak” adına gerçek adınız veya soyadınız yerine bir “rumuz” (“takma ad – nickname) ile girebilirsiniz, “kamera”nızı kapalı tutabilirsiniz ve “profil fotoğrafı”nızı kaldırabilirsiniz. Bunun için kayıt olurken “ZOOM PROFİL ADINIZDA” kullanacağınız rumuzu lütfen bize yazın, o rumuza göre sizi eğitime kabul edeceğiz. Eğitime katılabilmeniz için kayıt yaptırırken verdiğiniz rumuz adınız ile zoom profilinizdeki adınızın “birebir aynı olması” gerekir.
🎯 ZOOM profil adınızı rumuzunuz olacak şekilde düzenlemek için; zoom programından çıkın ve tekrar giriş yapın, daha sonra “Settings” butonuna tıklayın, açılan sayfada en üste adınızın olduğu yer çıkar, ona tıklayın, açılan sayfaden “Display Name” adlı yere tıklayın, açılan sayfaya rumuzunuzu yazın, sonra “ok” tuşuna basın, hepsi bu kadar…

🧿 KONTENJAN
🎯 Eğitimimize talebin fazla olması nedeniyle bekleme listesi oluşturduk. Başvuru için 0.555.274 41 97 nolu WHATSAPP HATTI’na ulaşmanız yeterlidir. Kontenjanımız 100 kişi ile sınırlıdır. Kontenjanın dolup dolmadığıyla ilgi bilgi alabilirsiniz. Eğer kontenjan dolmuş ise bir dahaki seminerimiz için veya bu seminerin “bekleme listesi”nde olmak için kendinizi kayıt ettirmeniz gerekir. Yeni bir eğitim açacağımız zaman öncelikle bekleme listesine göre katılımcı alınacaktır.

🧿 EĞİTMEN
🎯 CEM KEÇE
📌 PSİKOTERAPİST
📌 EVLİLİK TERAPİSTİ
📌 CİNSEL TERAPİST
📌 YAZAR
📌 EĞİTMEN
📌 CİSEF Başkanı
📌 CİSED Genel Başkanı
📌 IICPI Türkiye Eşbaşkanı
📌 PSİKODER Başkan Yrd.
📌 ÜROSEKS Onursal Başkanı
📌 JİNESEKS Onursal Başkanı
📌 AHCİTED Onursal Başkanı
📌 HİPED Onursal Başkanı
📌 HECEDER Onursal Başkanı
📌 FİCED Onursal Başkanı
📌 METASEKS Başkanı
📌 METAEVLİLİK Başkanı
🎯 CEM KEÇE HAKKINDA
📌 www.cemkece.com.tr/cem-kece

🧿 CEM KEÇE’nin ÜYESİ OLDUĞU ULUSLARARASI VE ULUSAL DERNEKLER:
👉 Amerikan Psikiyatri Birliği (APA)
👉 Amerika Psikoloji Birliği (APA)
👉 Avrupa Psikiyatri Birliği (EPA)
👉 Dünya Cinsel Sağlık Birliği (World Association for Sexual Health – WAS)
👉 Alman Psikiyatri Psikoterapi ve Psikosomatik Sağlık Birliği (DGPPN)
👉 Avrupa Cinsel Tıp Derneği (European Society For Sexual Medicine – ESSM)
👉 Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)
👉 Almanya Sosyal Bilimsel Seks Araştırmaları Derneği (Gerrman Societyfor Social Scientific Sexuality Research – DGSS)
👉 Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)
👉 Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)
👉 JineSeksoloji Derneği (JİNESEKS)
👉 ÜroSeksoloji Derneği (ÜROSEKS)
👉 Aile Hekimleri Cinsel Tedavi ve Eğitim Derneği (AHCİTED)
👉 Hipnoz ve Hipnoterapi Eğitim ve Araştırma Derneği (HİPED)
👉 Hemşirelik Cinsel Sağlık Eğitim ve Danışmalık Derneği (HECEDER)
👉 Fizyoterapi Cinsel Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Derneği (FİCED)

🧿 CEM KEÇE’NİN YENİ BASKILARI OLAN KİTAPLARI
🎯 ROMANLARI
👉 1. Kefaret
🎯 PSİKOLOJİ VE PSİKİYATRİ KİTAPLARI
👉 2. Duygusal Şema Duygusal Zekâ
👉 3. Entegratif Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikoterapi
👉 4. Mindfulness ve Kabul Temelli Psikoterapi
👉 5. Psikoterapistin El Kitabı
👉 6. Senden Nefret Ediyorum Ne Olur Beni Terk Etme (Farklı Yönlerden Borderline Yapı ve Borderline Kişilik Bozukluğu)
👉 6. Sevemez Kimse Beni Benim Sevdiğim Kadar (Farklı Yönlerden Narsisizm, Narsisistik Yapı ve Narsisistik Kişilik Bozukluğu)
👉 8. Terapide Bir Gün
🎯 CİNSEL SAĞLIK KİTAPLARI
👉 9. Aşkın Seks Cinsel Terapi Yaklaşımı
👉 20. Boşalma Orgazm ve Cinsel Doyum
👉 11. Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığ
👉 12. Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları
👉 13. Erkeğin Cinsel Yaşamı
👉 14. Erkek Cinselliğinin Perde Arkası
👉 15. Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek
👉 16. Erken Boşalma ve Taoca Seks
👉 17. İktidarsızlık
👉 18. Kadın Cinselliği ve Kadın Cinsel İşlev Bozuklukları
👉 19. Kabusname (Eşcinsellik Kader Değildir)
👉 20. Kadının Cinsel Yaşamı
👉 21. Kontrol Sende Güç Sende
👉 22. Mühürlü Beden
👉 23. Olmak ya da Olmamak
👉 24. On Adımda Erken Boşalma Tedavisi
👉 25. On Adımda Vajinismus Tedavisi
👉 26. Vajinismus ve Disparoni
👉 27. Vajinismusun Üstesinden Gelmek
👉 28. Yatak Efsaneleri
🎯 AİLE EVLİLİK VE İLİŞKİ KİTAPLARI
👉 29. Aldatma ve Sadakatsizlik
👉 30. Erkekçe
👉 32. Kadınca
👉 32. Kadim Aşk Öğretileri
👉 33. Mutlu Yaşam Kılavuzu
🎯 KİŞİSEL GELİŞİM KİTAPLARI
👉 34. Aforizmalar – Sözlerle Şifa Kitabı
👉 35. Çaresiz Değilsiniz Çare SİZsiniz
👉 36. En İyi Terapistim BEN

🧿 KATILIM BELGESİ
🎯 Eğitim sonrasında CİNSEL SAĞLIK ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ (CİSED) ve PSİKOTERAPİST CEM KEÇE onaylı “MetaEvlilik Halk Eğitimi Katılım Belgesi” verilecektir…
🎯 “Eğitim Katılım Belgesi” eposta adresinize veya cep telefonunuza yazdırılabilir PDF dosyası olarak yollanacaktır.

🧿 SOSYAL MEDYA
🎯 TELEGRAM: t.me/metaevlilik
🎯 İNSTAGRAM: @metaevlilik
🎯 TWİTTER: @metaevlilik
🎯 FACEBOOK: @metaevlilik
🎯 GMAİL: metaevlilik@gmail.com
🎯 WEB: www.metaevlilik.org
🎯 https://ayavarcem.wixsite.com/metaevlilik
🎯 www.cemkece.com.tr/metaevlilik

POPÜLER MAKALELER

GEÇ BOŞALMA

Yoğun stres, gerginlik, anksiyete, mükemmeliyetçi kişilik yapısı, suçluluk ve günahkarlık duyguları, bilinçli ve bilinçdışı düşünceler boşalmayı yani ejekülasyonu olumsuz etkiler...

Read more

SOSYAL MEDYA

VİDEOLAR

Call Now ButtonBİLGİ HATTI