METASEKS HALK EĞİTİMİ (MESE)

metaseks logo

🧿 SOSYAL MEDYA
🎯 TELEGRAM: t.me/metaseks
🎯 İNSTAGRAM: @metaseks
🎯 TWİTTER: @metaseks
🎯 FACEBOOK: @metaseks
🎯 GMAİL: metaseks@gmail.com
🎯 WEB: www.metaseks.org

 

🗣 METASEKS HALK EĞİTİMİ (MESE)
🧿 www.metaseks.org

 

🧿 “ÜCRETLİ ONLİNE HALK EĞİTİMİ”
🎯 15 ŞUBAT 2022 – Salı
🎯 Saat 21.00 – 22.00

🧿 KONU
🎯 KADIN ORGAZMININ SIRLARI

🧿 ÜCRET
🎯 200 TL
🎯 HESAP İBAN NUMARASI
👍 TR 62 0001 0023 3267 8209 2050 01
👍 Lütfen yukarıdaki İBAN numarasına ödemenizi yaptıktan sonra dekontunuzu, ad ve soyadınızı, size özel “RUMUZ”unuzu, eposta adresinizi ve cep telefonunuzu 0.555.274 41 97 nolu WHATSAPP HATTI’na iletiniz ve kaydınızı kesinleştiriniz.

🧿 EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?
🎯 18 yaşını doldurmuş herkes eğitime katılabilir.

🧿 KAYIT
🎯 0.555.274 41 97
🎯 www.metaseks.org
🎯 https://ayavarcem.wixsite.com/metaseks
🎯 www.cemkece.com.tr/metaseks
🎯 KENDİNİZE PARTNERİNİZE VE HAYATA DEĞER VE ANLAM KATMAYA NE DERSİNİZ?
👍 “Mutlu ilişkiler ve evlilik yaşantısı, sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam, kişisel gelişim, psikolojik ve ruhsal esenlik için MetaSeks kurucusu Psikoterapist & Yazar Cem KEÇE ile ONLİNE bir buluşmaya, kendinize, sevdiklerinize ve hayata değer katmaya, bedensel, zihinsel ve ruhsal bütünleşmeyi keşfetme ve hayatınızın anlamını bulma yolculuğunda güçlü bir adım atmaya, kişisel potansiyellerinizi daha üst seviyeye çıkarmaya, yaşamınızdaki fiziksel, entelektüel, duygusal, sosyal, mesleki, tinsel ve çevresel durumunuzu dengede tutmak için kendinize yatırım yapmaya ne dersiniz? Unutmayın, kendini bilme ve ötekinin farkında olma yolculuğu olarak bilinen hayatta, yalnız değilsiniz… Mutlu ilişkiler ve evlilik yaşantısı, sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam, kişisel gelişim, psikolojik ve ruhsal esenlik için bize ulaşın‎: 0.555.274 41 97”
METASEKS
www.metaseks.org

🧿 EĞİTİM HAKKINDA
🎯 METASEKS NEDİR?
👍 “Sevgili dostlarım, ‘Meta’, sonra, öteki, öte, ötesinde anlamlı ve normalin ötesinde olan demektir. ‘Seks’, insan varlığının sürekliliğinin sebebi olan en temel güdüdür ve insanın varlığını hissetmesinin en keyifli yoludur. ‘MetaSeks’ ise ‘öteki ve anlamlı seks’ demektir, aşkın sekstir, seksin bir sonraki evrimidir, geleceğin seksidir. Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI) Türkiye Eşbaşkanı, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Genel Başkanı ve Aşkın Seks Cinsel Terapi Yaklaşımı’nın kurucusu olarak sizleri MetaSeks gerçekliğine davet ediyorum. MetaSeks vizyonunu hayata geçirirken bana ve MetaSeks ekibine eşlik etmenizi istiyorum. Bu nedenle geleceğe, aşkın ve anlamlı sekse olan bağlılığımızı yansıtmak için halkımıza yönelik ‘MetaSeks Halk Eğitimleri’ açtık. Cinsel sağlık biliminin yeni gelişme ve dönüşüm alanı olan MetaSeks ile yeni bir dünya ve yeni bir gelecek başlıyor. Siz de bu muhteşem dünyadaki yerinizi alabilmek için @metaseks sosyal medya hesaplarından MetaSeks’i takip edebilirsiniz. 15 Şubat 2022 Salı günü Saat 20.00 – 21.00 arasındaki ÜCRETLİ ONLİNE HALK EĞİTİMİ’nde mahremiyetinizi koruyarak buluşmaya ne dersiniz? Bu haftaki konumuz KADIN CİNSEL HAZLARI olarak belirlenmiştir. 0.555.274 41 97 nolu WHATSAPP HATTI’ndan kayıt için metaseks ekibine ulaşabilirsiniz. Dostluk, sevgi ve saygılarımla…”
CEM KEÇE
www.cemkece.com.tr
🧿 METASEKS bir Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) markasıdır.
🧿 KADIN ORGAZMI GÖMÜLÜ BİR HAZİNE OLAN KLİTORİS İLE GERÇEKLEŞİR. Kadın orgazmı bilinmeyenlerle dolu bir fenomendir. Bu fenomeni keşfetmeye ve anlamlandırmaya çalışmak için kadın orgazmını iki alt başlıkta ele alıyoruz: Bedensel orgazm ve tinsel orgazm… Çünkü bedensel orgazm ile tinsel orgazm aynı şey değildir. Cinsel ilişkinin sonlarına doğru yaşanan ve ortalama 20 saniye süren kasılmalarla kendini gösteren fiziksel haz patlamasına bedensel orgazm adı verilir. Bedensel orgazm, bedensel bir fenomenken, tinsel orgazm bu bedensel haz patlamasına ruhun da eşlik ettiği “çok özel ve mistik bir bilinç durumu”dur ve ruhsal bir fenomendir. Bu nedenle tinsel orgazm psikolojik açıdan bir tür trans durumunda kendinden geçiştir. Yani tinsel orgazm kavramı, daha çok bilinç haline galip gelen cinsel hisleri ve heyecanları, özellikle de “kendinden geçme durumu”nu ifade eder.
🧿 BEDENSEL ORGAZM, klitorisin, vulvar erojen ağ’ın, orgazmik platform’un, pelvik ve genital kas gruplarının istemsiz ve klonik kontraksiyonlarını içeren zihinsel, bedensel, ruhsal ve duyusal motor refleks’tir, kadınların vajinalarında, erkeklerin ise penislerinde net bir şekilde hissettikleri refleks klonik kas kasılmalarıdır, nöromusküler gerimin patlayıcı tarzda boşalması ve seksüel yanıtın pik yapmasıdır, bir spinal refleks tarafından başlatılan aşk kaslarını ve pelvik taban kaslarının klonik kontraksiyonlarıdır, cinsel uyarılmanın tepe noktasıdır, kadınların seks yapmayı istemelerindeki esas motivasyon kaynağıdır, her kadının hakkıdır…
🧿 TİNSEL ORGAZM, çeşitli bedensel ve psikolojik cinsel uyaranlar sonucunda, ruhun ve bedenin harekete geçmesi, bedensel, zihinsel, duyusal ve ruhsal mekanizmaların etkisiyle, bireyde hem bedensel hem de ruhsal olarak deneyimlenen, “geçici şuur bulanıklığı”, “zamandan kopma”, “başka bir âleme gidip gelme”, “kontrol kaybı duygusu” ve ortalama 20 saniye süren “aşk kaslarında istem dışı ritmik kasılmalar” ile birlikte “tüm bedende güçlü kasılmalar”ın yaşandığı “yoğun ve derin bir orgazm olma durumu” olarak tanımlanabilir.
🧿 ESRİMEK bir fenomendir. Aşkın seks cinsel terapi yaklaşımına göre aşkın seks ve esrimek, yaşanması gereken bir gizemdir. Bu gizemi keşfedildiği ve ruhun dünyevi gerçeklikten kurtulduğu çok özel bir deneyim olan “tinsel orgazm”; “esrime, şehvetli heyecan, kendinden geçme, aşkınlık ve coşkunluk hali” olarak ifade edilir, manevi ve bedensel orgazmı da içine alan çok mistik ve çok özel bir kavramdır. Esrimek; evren ile bir olma sanısı, kişinin duyulur dünyanın dışına çıkarak kendinden geçmesi, kendini evrenle birleşmiş sayması durumu, herhangi bir nedenle coşmak, kendinden geçercesine bir coşku duymak, coşup kendinden geçmek, manen sarhoş olmak, kendinden geçmek, vecde gelmek demektir. Tinsel orgazm; zorlama ve yapmacıklık olmaksızın “kendiliğinden” oluşan, “ruhta ve bedende şimşek gibi parlayıp sonra yavaşça sönen parıltılar”dır, “aşkın seksin doğurduğu heyecan hali”dir, “kalpten perdenin kalkması”dır…
CEM KEÇE

🧿 EĞİTİM CANLI YAYIN PLATFORMU
🎯 Eğitimimiz “ZOOM” programı üzerinden online olarak gerçekleşecektir. Bu nedenle zoom programının cep telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda yüklü olması gerekir.
🎯 Bildiğiniz gibi “RUMUZ”, bir kimsenin bilinçli olarak gerçek ismi yerine kullandığı isimdir, anlamlı veya tamamen uydurma olabilir, gerçek ismini herhangi bir nedenle açıklamak istemeyen kişilerin internet dünyası veya gerçek dünyada kullandıkları sahte isimlerdir. “MetaSeks Halk Eğitimi”ne “mahremiyetinizi korumak” adına gerçek adınız veya soyadınız yerine bir “rumuz” (“takma ad – nickname) ile girebilirsiniz, “kamera”nızı kapalı tutabilirsiniz ve “profil fotoğrafı”nızı kaldırabilirsiniz. Bunun için kayıt olurken “ZOOM PROFİL ADINIZDA” kullanacağınız rumuzu lütfen bize yazın, o rumuza göre sizi eğitime kabul edeceğiz. Eğitime katılabilmeniz için kayıt yaptırırken verdiğiniz rumuz adınız ile zoom profilinizdeki adınızın “birebir aynı olması” gerekir.
🎯 ZOOM profil adınızı rumuzunuz olacak şekilde düzenlemek için; zoom programından çıkın ve tekrar giriş yapın, daha sonra “Settings” butonuna tıklayın, açılan sayfada en üste adınızın olduğu yer çıkar, ona tıklayın, açılan sayfaden “Display Name” adlı yere tıklayın, açılan sayfaya rumuzunuzu yazın, sonra “ok” tuşuna basın, hepsi bu kadar…

🧿 KONTENJAN
🎯 Eğitimimize talebin fazla olması nedeniyle bekleme listesi oluşturduk. Başvuru için 0.555.274 41 97 nolu WHATSAPP HATTI’na ulaşmanız yeterlidir. Kontenjanımız 100 kişi ile sınırlıdır. Kontenjanın dolup dolmadığıyla ilgi bilgi alabilirsiniz. Eğer kontenjan dolmuş ise bir dahaki seminerimiz için veya bu seminerin “bekleme listesi”nde olmak için kendinizi kayıt ettirmeniz gerekir. Yeni bir eğitim açacağımız zaman öncelikle bekleme listesine göre katılımcı alınacaktır.

🧿 EĞİTMEN
🎯 CEM KEÇE
📌 PSİKOTERAPİST
📌 EVLİLİK TERAPİSTİ
📌 CİNSEL TERAPİST
📌 YAZAR
📌 EĞİTMEN
📌 CİSEF Başkanı
📌 CİSED Genel Başkanı
📌 IICPI Türkiye Eşbaşkanı
📌 PSİKODER Başkan Yrd.
📌 ÜROSEKS Onursal Başkanı
📌 JİNESEKS Onursal Başkanı
📌 AHCİTED Onursal Başkanı
📌 HİPED Onursal Başkanı
📌 HECEDER Onursal Başkanı
📌 FİCED Onursal Başkanı
📌 METASEKS Başkanı
📌 METAEVLİLİK Başkanı
🎯 CEM KEÇE HAKKINDA
📌 www.cemkece.com.tr/cem-kece

🧿 CEM KEÇE’nin ÜYESİ OLDUĞU ULUSLARARASI VE ULUSAL DERNEKLER:
👉 Amerikan Psikiyatri Birliği (APA)
👉 Amerika Psikoloji Birliği (APA)
👉 Avrupa Psikiyatri Birliği (EPA)
👉 Dünya Cinsel Sağlık Birliği (World Association for Sexual Health – WAS)
👉 Alman Psikiyatri Psikoterapi ve Psikosomatik Sağlık Birliği (DGPPN)
👉 Avrupa Cinsel Tıp Derneği (European Society For Sexual Medicine – ESSM)
👉 Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)
👉 Almanya Sosyal Bilimsel Seks Araştırmaları Derneği (Gerrman Societyfor Social Scientific Sexuality Research – DGSS)
👉 Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)
👉 Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)
👉 JineSeksoloji Derneği (JİNESEKS)
👉 ÜroSeksoloji Derneği (ÜROSEKS)
👉 Aile Hekimleri Cinsel Tedavi ve Eğitim Derneği (AHCİTED)
👉 Hipnoz ve Hipnoterapi Eğitim ve Araştırma Derneği (HİPED)
👉 Hemşirelik Cinsel Sağlık Eğitim ve Danışmalık Derneği (HECEDER)
👉 Fizyoterapi Cinsel Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Derneği (FİCED)

🧿 CEM KEÇE’NİN YENİ BASKILARI OLAN KİTAPLARI
🎯 ROMANLARI
👉 1. Kefaret
🎯 PSİKOLOJİ VE PSİKİYATRİ KİTAPLARI
👉 2. Duygusal Şema Duygusal Zekâ
👉 3. Entegratif Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikoterapi
👉 4. Mindfulness ve Kabul Temelli Psikoterapi
👉 5. Psikoterapistin El Kitabı
👉 6. Senden Nefret Ediyorum Ne Olur Beni Terk Etme (Farklı Yönlerden Borderline Yapı ve Borderline Kişilik Bozukluğu)
👉 6. Sevemez Kimse Beni Benim Sevdiğim Kadar (Farklı Yönlerden Narsisizm, Narsisistik Yapı ve Narsisistik Kişilik Bozukluğu)
👉 8. Terapide Bir Gün
🎯 CİNSEL SAĞLIK KİTAPLARI
👉 9. Aşkın Seks Cinsel Terapi Yaklaşımı
👉 20. Boşalma Orgazm ve Cinsel Doyum
👉 11. Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığ
👉 12. Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları
👉 13. Erkeğin Cinsel Yaşamı
👉 14. Erkek Cinselliğinin Perde Arkası
👉 15. Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek
👉 16. Erken Boşalma ve Taoca Seks
👉 17. İktidarsızlık
👉 18. Kadın Cinselliği ve Kadın Cinsel İşlev Bozuklukları
👉 19. Kabusname (Eşcinsellik Kader Değildir)
👉 20. Kadının Cinsel Yaşamı
👉 21. Kontrol Sende Güç Sende
👉 22. Mühürlü Beden
👉 23. Olmak ya da Olmamak
👉 24. On Adımda Erken Boşalma Tedavisi
👉 25. On Adımda Vajinismus Tedavisi
👉 26. Vajinismus ve Disparoni
👉 27. Vajinismusun Üstesinden Gelmek
👉 28. Yatak Efsaneleri
🎯 AİLE EVLİLİK VE İLİŞKİ KİTAPLARI
👉 29. Aldatma ve Sadakatsizlik
👉 30. Erkekçe
👉 32. Kadınca
👉 32. Kadim Aşk Öğretileri
👉 33. Mutlu Yaşam Kılavuzu
🎯 KİŞİSEL GELİŞİM KİTAPLARI
👉 34. Aforizmalar – Sözlerle Şifa Kitabı
👉 35. Çaresiz Değilsiniz Çare SİZsiniz
👉 36. En İyi Terapistim BEN

🧿 KATILIM BELGESİ
🎯 Eğitim sonrasında CİNSEL SAĞLIK ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ (CİSED) ve PSİKOTERAPİST CEM KEÇE onaylı “MetaSeks Halk Eğitimi Katılım Belgesi” verilecektir…
🎯 Eğitim sonunda “Eğitim Katılım Belgesi” eposta adresinize veya cep telefonunuza yazdırılabilir PDF dosyası olarak yollanacaktır.

🧿 SOSYAL MEDYA
🎯 TELEGRAM: t.me/metaseks
🎯 İNSTAGRAM: @metaseks
🎯 TWİTTER: @metaseks
🎯 FACEBOOK: @metaseks
🎯 GMAİL: metaseks@gmail.com
🎯 WEB: www.metaseks.org
🎯 WEB: https://ayavarcem.wixsite.com/metaseks
🎯 WEB: www.cemkece.com.tr/metaseks

 

 

POPÜLER MAKALELER

GEÇ BOŞALMA

Yoğun stres, gerginlik, anksiyete, mükemmeliyetçi kişilik yapısı, suçluluk ve günahkarlık duyguları, bilinçli ve bilinçdışı düşünceler boşalmayı yani ejekülasyonu olumsuz etkiler...

Read more

SOSYAL MEDYA

VİDEOLAR

Call Now ButtonBİLGİ HATTI