Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

Psikoterapist Cem KEÇE Kimdir?


19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Azerbaycan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı'nda “Psikiyatri İhtisası” yaptı. ABD'deki en önemli, dünya çapında en nüfuzlu psikiyatrların üye olduğu Amerikan Psikiyatri Birliği (American Psychiatric Association; APA)’ne üye oldu. Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nde “Aile Danışmanlığı” eğitimi aldı.Konya Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Psikolojik Danışma ve Rehberlik” üzerine Yüksek Lisans yaptı.

Prof. Dr. Vamık VOLKAN’dan Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ'ten psikanalitik psikoterapi eğitimi ve süpervizyonu aldı. PSİKOTERAPİ VE PSİKOTERAPİSTLER DERNEĞİ (PSİKODER) ve Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ'ten 2000 Saatlik Psikoterapi Eğitim Uygulama ve Psikoterapist Yeterlilik Sertifikası aldı.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED - www.cised.org.tr)'ni kurdu ve halen genel başkanlığını yürütüyor. Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER - www.psikoder.org.tr)'nin halen başkan yardımcısı olarak çalışıyor.

“Huzurlu insan, sağlıklı cinsellik, mutlu bir evlilik ve aile yaşantısı için...” 6 yıl SABAH Gazetesi’nde ve HÜRRİYET Gazetesi'nde cinsel sağlık köşesinde, çeşitli dergi (Beef & Fish, More, Spa Wellness, Baby-You), web sitesi (HÜRRİYET Aile) ve gazetelerde günlük ve haftalık yazılar yazmakta, okuyucularından gelen “psikolojik sorunlar, psikoterapi, psikanaliz, aşk, evlilik, ilişkiler ve cinsellik” konulu soruları yanıtlamakta, hekimlere ve ruh sağlığı profesyonellerine psikoterapi, cinsel terapi ve evlilik terapisi eğitimleri vermektedir. Ayrıca değerli halkımıza çeşitli eğitimler ve seminerler de vermektedir. (Ana-Baba Okulu, Evlilik ve İlişki Seminerleri, Sağlıklı ve Mutlu Cinsel Yaşam Sırları Seminerleri, Kişisel Gelişim, Kendin Olma ve Farkındalık Seminerleri)

Samsun Bafra’lı olan Cem KEÇE, Resim, Heykel ve Seramik Sanatçısı ve Dişhekimi Merih KEÇE ile evlidir, Doğa ve Nisan adında iki kızı vardır.

Sevemez Kimse Beni Benim Sevdiğim Kadar (Farklı Yönlerden Narsisizm, NARSİSİSTİK Yapı ve Narsisistik Kişilik Bozukluğu)
Senden Nefret Ediyorum Ne Olur Beni Terk Etme (Farklı Yönlerden BORDERLİNE Yapı ve Borderline Kişilik Bozukluğu)
En İyi Terapistim BEN
Çaresiz Değilsiniz Çare SİZsiniz
Kavga Etmek Yerine Eğlensek?
Kadim Aşk Öğretileri
Boşalma, Orgazm ve Cinsel Doyum
Olmak ya da Olmamak
On Adımda Vajinismus Tedavisi
Vajinismusun Üstesinden Gelmek
On Adımda Erken Boşalma Tedavisi
İktidarsızlık
Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek
Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı
Mühürlü Beden
Edebi Cinsellik
Kadim Seks Öğretileri
Seks Korkusu
Erkekçe
Kadınca
Eşcinsellik Kader Değildir
Yatak Efsaneleri
Erken Boşalmaya Kesin Çözüm
Aforizmalar
Terapide Bir Gün adlı kitapların yazarıdır...

İletişim Bilgileri

Adres: Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No: 33/3 Çukurambar / Ankara
Telefon: 0 (312) 213 0132
GSM: 0 (555) 274 4197
Web : https://www.cemkece.com.tr

Facebook: http://facebook.com/drcemkece
Twitter: http://twitter.com/drcemkece
Google+: https://plus.google.com/114707731481596974039
Instagram: http://instagram.com/drcemkece
Youtube: http://youtube.com/user/cisedorgtr
RSS: http://feeds.feedburner.com/drcemkece

Yorumlar