Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

Kadim Aşk Öğretileri Kitabı Çiftlerin Hayatını Değiştirecek

Kadim Aşk Öğretileri Kitabı Çiftlerin Hayatını Değiştirecek


Aşk, evlilik ve yakın ilişkiler kadim bir kervan yolculuğudur. Bu anlamlı yolculukta tahmin edilemeyecek kadar güzel anların yanında hesaba katılamayan sorunlar da yaşanabilir.

Cem KEÇE'ye Soru Sor

Önemli olan kervanı yolda düzmektir, bu süreçte fazlalıklar atılabilir, eksikler tamamlanabilir. Duygularla mantığı, aşkla arkadaşlığı dengede tutabilen çiftler bu yolculukta mutluğu yakalayabilir. Sabır, sadakat, koşulsuz sevmek, samimiyet, vefa, şefkat, tutku ve karşılıklı saygı olursa mutlu bir birliktelik ve sağlıklı bir seks hayatı olabilir.

Türkiye’nin en çok satan cinsellik kitaplarının yazarı Dr. Cem Keçe’den aşk, evlilik ve yakın ilişkiler üzerine, çiftler arasındaki karmaşık ilişkilere ve geçmiş ile gelecek arasındaki yıkılmaz bağlara dair sürükleyici, aydınlatıcı, yürek sızlatacak kadar etkileyici, güzel bir bilgilenme ve kişisel gelişim kitabı, Kadim Aşk Öğretileri

SEVGİSİZ OLMAZ AMA SEVGİ DE TEK BAŞINA YETMEZ…

Kadim Aşk Öğretileri kitabına göre, uzun süreli ilişkilerde tutkuyu sürdürmenin şifresi, duygusal açıdan karşıdaki insanla bütünleşirken kendin olarak kalabilme yeteneğidir. Bu tür bir kendini geliştirmenin 5 ana bileşeni; açık iletişim kurma, güç ve iktidar savaşlarından vazgeçme, partnere dokunma, suçlamak yerine sorumluluk alma ve endişelerin üzerine gitme şeklinde sıralanır. İnsanlar karşı cinste gizem arar ve onları bir arada tutan ilk sihirli kelimeler merak, endişe, gizem, arzu ve tutkudur. Çift yanlış anlaşılma, hayal kırıklığı, kabullenmeme, çatışma, reddedilme ya da kaybetme gibi yoğun duygulara eşlik eden risklerle baş edecek kadar güçlü olmalıdır. Çünkü yakın ilişkilerde sevgi yetmez. Çiftin birbirini bir parça endişe içinde tutması gerekir. Türkiye’nin en ünlü psikoterapistlerinden Dr. Cem Keçe tarafından yazılan, sağlıklı ve mutlu birlikteliklere, uzun ve keyifli yolculuklara rehberlik edecek nitelikteki Kadim Aşk Öğretileri, kadınların ve erkeklerin farklı psikolojik ihtiyaçları ve iletişimlerinin püf noktaları, kıskançlık ve aldatma gibi zor konularda çok özel tavsiyeler ve pratik bilgiler içeriyor ve “Mutlu birlikteliklerin sırrı nedir?” sorusuna cevap veriyor.

Kadim Aşk Öğretileri


Etiketler


Yorumlar