Yasal Uyarı

Merhabalar,

Dr.A.Cem KEÇE, bu sitedeki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti veremez.

Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

Dr.A.Cem KEÇE ya da bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır.Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, Dr.A.Cem KEÇE ya da bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Web sitemizin içeriğindeki referanslar sadece bilgi içindir.

Bu sitedeki bilgiler hekim yada eczacıya danışmanın yerine geçemez.

Bu Web Sitesi Dr.A.Cem KEÇE 'nin bir hizmeti olarak oluşturulmuştur. Her hizmette olabileceği gibi, tüm gayretlerimize rağmen bu Web Sitesindeki bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Bu Web Sitesindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi spesifik durumunuz konusunda sadece doktorunuzun önerilerine güvenmeniz çok önemlidir. Dr.A.Cem KEÇE bu Web Sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği veya kullanımı veya güncellenmesi ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bu Web Sitesi sizi Internette başka Web Sitelerine bağlayabilir. Bunların arasında başka ülkelerden üyemiz Web Siteleri de olabilir. Dr.A.Cem KEÇE kendi kontrolü dışında kalan üçüncü taraf Web Sitelerinde bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz.  Dr.A.Cem KEÇE yalnızca kendi standartlarına ve kabili tatbik yasa ve düzenlemelere uyum gösteren üçüncü taraf Web Sitelerine link sağlamaya dikkat etse de, bu üçüncü taraf Web Sitelerinin içeriği Dr.A.Cem KEÇE 'den habersiz değiştirilebilir. Bundan dolayı, herhangi bir üçüncü taraf Web Sitesinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Dr.A.Cem KEÇE bu Web Sitesinde yayınladığı bilgileri ticari amaç gütmeksizin kullanmak üzere kopya etmenize izin verir. Ancak, aldığınız bu kopyaların hepsi bu Web Sitesinde yer alan yazıların tüm telif hakkı ve diğer mülki uyarı ve sorumluluktan feragat haklarını aynen taşıyacaktır. Burada yer alan hiçbir şey zımnen herhangi bir hukuki engel oluşturuyor veya Dr.A.Cem KEÇE veya bir üçüncü taraf'ın herhangi bir patent veya marka hakkı veya lisansını veriyor gibi yorumlanamaz.

Yukarıda açıkça belirtilen durumlar dışında, burada yer alan hiçbir şey herhangi bir Dr.A.Cem KEÇE telif hakkı altında bir lisans veya hak veriyor gibi yorumlanamaz.

Yayınlanmış herhangi bir Dr.A.Cem KEÇE dökümanına, dökümanın içeriğine ilişkin cevap vererek soru, yorum, öneri, veya benzeri geri besleme verisi içeren bilgi gönderen bir izleyici, bu bilgiye gizli bilgi muamelesi yapılmayacağını kabul eder. Dr.A.Cem KEÇE 'nin bu tip bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve bilgiyi üretme, kullanma, açıklama, ve başkalarına dağıtma hakkına sınırsız olarak sahiptir.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Dostluk, sevgi ve saygılarımla…

Dr. Ayavar Cem KEÇE

Call Now ButtonBİLGİ HATTI