Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

Kefaret
Erkeğin Cinsel Yaşamı
Mutlu Yaşam Kılavuzu
Psikoterapistin El Kitabı
Aldatma ve Sadakatsizlik
Kadınca
Terapide Bir Gün
Aforizmalar
Erkekçe
Senden Nefret Ediyorum Ne Olur Beni Terk Etme
Boşalma, Orgazm ve Cinsel Doyum
Kadim Aşk Öğretileri
Mühürlü Beden
Yatak Efsaneleri
Sevemez Kimse Beni Benim Sevdiğim Kadar
10 Adımda Erken Boşalma Tedavisi
Çaresiz Değilsiniz Çare Sizsiniz
İktidarsızlık
Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı
Vajinismus'un Üstesinden Gelmek
Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek
En İyi Terapistim Ben
10 Adımda Vajinismus Tedavisi

Erken Boşalma - Yemeğe Çıkma ve Sırt Kaşıma Metafor Tekniği

Erken Boşalma - Yemeğe Çıkma ve Sırt Kaşıma Metafor Tekniği


Erken Boşalma Tedavisi, Yemeğe Çıkma ve Sırt Kaşıma Metafor Tekniği ile tedavi

Cem KEÇE'ye Soru Sor

“Zihnin, sadece eşinle senin akşam yemeği için güzel bir restorana gitme fikrinden hoşlanacaktır. Belki beraber o güzel restorana gelişinizi ve kapıdaki o güzel yemek kokusunu canlandırabilirsin. Ve belki bu yemek sürecindeki bazı ayrıntıları da canlandırabilirsin; çatal kaşık seslerini, fondaki insanların konuşmalarını, masaya getirilişinizi ve çevrendeki diğer şeyleri, otururken gözlemlediklerini ve belki menüye bakışını, değişik yemekler olduğunu görmeni ve fiyatlarını canlandırabilirsin. Başlangıç menüsünün bazıları senin ilgini çekmemişti ama bunun yanında çok lezzetli olabilecek başkaları da vardı. Ve böyle zamanlarda genellikle, garson gelene kadar eşimizle konuşur, çevreye göz atarız. Hiç, garson siparişi almaya geldiğinde ne şekilde sipariş verdiğine dikkat ettin mi? Bunu düşünmene gerek yok sen sadece siparişini ver. Ve eminim eşin de senin ne tür bir sipariş vereceğini tahmin ediyordur. Ama senin tercihlerin geceden geceye değişiklik gösterir. Her akşam aynı şeyi yemek istemezsin. Ve eminim siparişi vermek uzun sürmez senin için. Ayrıca da, eşinin senin ne istediğinden emin olduğu için sipariş vermesini de hoş karşılamazsın. Çünkü ikiniz de birbirinizin zihnini okuyamayacağınızı bilirsiniz. Sen de çok doğal bir şekilde o akşamki damak zevkine göre siparişini verirsin. Kendi istek ve arzularımızı ifade etmeyi öğrendik ve sen de seni neyin tatmin edeceğini belirtirsin. Çünkü eşin senin zihnini okuyup o gece için ne istediğini bilemez.

Bu durumdan çok sıkılırsın. Herkes her akşam biftek yemekten sıkılır ve bazı akşamlar kebap veya balık çok daha cazip bir teklif olabilir. Dolayısıyla, eşine bu akşam ne istediğini söylemek kadar doğal bir durum olamaz. Her zaman aynı işi yapman gereken durumlar çok olacaktır.

Sırtında bir yer kaşınıyor olsa, eşine söylemeden o anlayamaz nerenin kaşındığını, göstermen gerekir. Ve bazen daha sert kaşımasını isteyebilirsin bazen de daha yumuşak, bazen yukarıdan aşağıya bazen de sağdan sola kaşınmak isteyeceksin, bazen bir nokta bazen bütün omzun kaşınacak. Bir kaşıntınız olduğunda onu en iyi şekilde yönlendirdiğinizde ve istediğinizi aldığınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Bu yönlendirmeyi bazen sözle bazen de beden hareketi ile yapmanız gerekebilir. Ve gerçekten sadece bir konuda dünyanın otoritesi olduğunuzu hatırlamanız çok hoş olacak. Siz kendinizin ve sizin için doğal olan her şeyin otoritesisiniz. İstediğiniz, zevk aldığınız ve sizi mutlu edecek şeyler konusunda en iyi hoca sizsiniz. Ve cinsel olarak korktuğun cinsel birleşmeyi, çok haz alarak yaşayabilirsin. O an geldiğinde kasılan vajina kaslarını kontrol edebilirsin. O bölgenin tek hâkimi sensin, tek otoritesi sensin. Buna inan ve bunu iste. Bu senin hakkın. Ayrıca eşinle birlikte olmak ve bu ilişkiden çok zevk almak da senin hakkın. Bu hakkı sana toplum verdi, devlet verdi, yasalar verdi.

En önemlisi eşinin ve senin anne baban bu hakkı size verdi. Hakkını al. Sen biriciksin, çok kıymetlisin. Her şeyin en güzeline layıksın.” 


Etiketler


Yorumlar